Değerlerimiz

  • Güvenilirlik: PTM için gerek müşterileri gerek tedarikçileri ile karşılıklı güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurmak esastır. Dünya ve Türkiye pamuk piyasasında yıllardır koruduğu saygınlığını bu ilişkilere borçludur. 
  • Kaliteli ve ihtiyaç doğrultusunda hizmet: PTM tüm hizmetlerinde en iyi kaliteyi gözetmeyi hedefler; müşteriye özel, kurumların kendine özgü ihtiyaçlarına karşılık verecek hizmeti sağlamayı esas alır. 
  • Deneyim ve yeniliği birleştiren çalışma anlayışı: 70 yıla yaklaşan deneyimi ve birikimi ile farklılaşan PTM, aynı zamanda her daim değişen koşullara uygun yaklaşımlar benimser. Gelişen teknolojiyi ve yenilikçi yaklaşımları tecrübesiyle harmanlayarak, hizmetlerini ve çalışmalarını sürekli geliştirir.       
  • Her aşamada yakın iş takibi: PTM yılların deneyimi ile pamuk ticaretinin inceliklerinin bilincindedir; satışların her aşamasını aynı özen ve titizlikle başından sonuna takip eder. 
  • Doğru bilgi paylaşımı: PTM için birlikte çalıştığı sanayiciler ve temsilciliğini yürüttüğü firmalar ile doğru bilgiyi zamanında paylaşmak, dünya ve Türkiye pamuk piyasasını yakından takip edip, iş ortaklarına katkıda bulunacak güncel gelişmeleri aktarmak önceliklidir. 
  • Açık iletişim: PTM tüm profesyonel ilişkilerinde açık iletişim kurar, ticarette dürüstlük ve güven ilkeleriyle hareket eder. 


PAMUK VE TOPRAK MAHSÜLLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Çınarlı Mah. Fatih Terim Sk. Bulvar İş Merkezi No: 17 Kat:7 D: 20
Seyhan 01120 Adana

TELEFON : +90-322-458 52 73

E-POSTA ptm@ptm.com.tr

Copyright © 2018 Pamuk ve Toprak Mahsulleri